MUUBS AGENTER

Vi søger i øjeblikket agenter i og uden for Europa.

Hvis du er interesseret i at blive agent eller ønsker du at forhandle Muubs, så send os en mail via:

Rasmus@muubs.com

 


 

BENELUX

By Midde

Salg Holland, Belgien Luxemborg

benelux@muubs.com

 


 

FINLAND

Arkipelaga

Salg Finland

finland@muubs.com

 


 

FRANKRIG

Marie Periere

France

marie@muubs.com

Agence 22

France South

francesouth@muubs.com

 


 

ITALIEN

Pier Luigi Pirazzi

Salg Italien

italien@muubs.com

 

 


 

GRÆKENLAND/CYPERN

Cortezzia Living

Salg Grækenland/Cypern

greece@muubs.com

 


 

SPANIEN

Home Design International

Salg Spanien

spain@muubs.com

 


 

UK

Paul Francis

Salg UK South

uksouth@muubs.com

 


 

TYSKLAND

Sydtyskland

Jane Vanting Davidsen

germanysouth@muubs.com

 


ØSTRIG

Stefanie Bleil

Salg Østrig

s.bleil@frost-international.at